Šaltojo karo muziejus

Tai vienintelė Europoje ekspozicija, įrengta viename pirmųjų Sovietų Sąjungos buvusiame požeminiame balistinių raketų šachtiniame paleidimo komplekse.

Pėsčiųjų ir dviračių takai

Žemaitijos nacionaliniame parke yra daug įrengtų pėsčiųjų ir dviračių takų, kuriais keliaudami pamatysite gražiausias šios apylinkės vietas.

Energetiniai Labirintai

Šią vietą puikiai žino žmonės, besidomintys aktyviąja energija. Šiuo metu parke yra penki labirintai.

Plaukimas irklentėmis

Siūlome Jūsų įmonės renginiui puikią pramogą ant vandens – plaukimą irklentėmis (ang. SUP) su profesionalių instruktorių priežiūra.

Žvejyba

Platelių ežere veisiasi 16 rūšių žuvys: lydeka, vėgėlė, kuoja, karšis, lynas, plakis, paprastoji aukšlė, ešerys, raudė, ungurys, seliava, ežerinis sykas,

Šienainio poilsio zonos

Šienainio teritorijoje ras užsiėmimų ir vaikai, ir suagusieji. Kol vaikai supsis sūpynėse, suagusieji galės patogiai ilsėtis lauko terasoje

Nardymas

Platelių ežeras – tai didžiausias ir giliausias ežeras Žemaitijoje. Tai puiki vieta susipažinti su Lietuvos povandeniniu pasauliu,

Buriavimas

Buriavimas – viena iš seniausių Plungės rajone kultivuojamų sporto šakų. Apie 1950 m. buriavimo pradininkais Plateliuose buvo S. Žukauskas

Mūsų projektai ir draugai

Kviečiame susipažinti ir su kitais mūsų projektais bei draugais

Nardymo akademija

Nardymo akademija – tai asociacija, įkurta 2009 metais ir burianti nardymo aistruolius visoje Lietuvoje. Išskirtiniai Nardymo akademijos bruožai – tai profesionalumas savo darbe, lankstumas laiko atžvilgiu, kūrybiškumas idėjų įgyvendinime bei mobilumas neprisirišant prie vienos vietos.

Daugiau informacijos, atsakymai, geriausi pasiūlymai:
+37061474185, info@nardymoakademija.lt
www.nardymoakademija.lt www.aqualangas.lt
www.youtube.com/nardymoakademija

Vaikų nardymo stovyklos

Vaikų nardymo stovyklos tai 7 dienų povandeninis nuotykis, kurių metu dalyviai pabaigs Atviro vandens naro kursus, kūrybiškai pažvelgs į savo aplinką ir dalyvaus fotografijos užsiėmimuose, įgaus fotografavimo praktikos, įvaldys povandeninės fotografijos pagrindus. Su vaikais dirbs patyrę instruktoriai, stovyklų vadovai ir fotografai, kurie neleis vaikams nuobodžiauti nei akimirką.

Daugiau informacijos

Tinklinio stovyklos ir turnyrai

Tinklinio treneriai ir sportininkai mielai užsuka į poilsio namus ir suorganizuoja skirtingus renginius šio sporto megėjams. Jau ne vienerius metus vykstančios tinklinio stovyklos surenka skirtingo amžiaus vaikus, kad treneriai išmokytų juos valdyti kamuolį, supažindintų su tinklinio subtilybėmis ir strategijoms. O jau pažengę žaidėjai turi galimybę sudalyvauti organizuojamuose turnyruose “Šienainis Open”.

Daugiau informacijos