Birželio 13-14 dienomis Šienainį valdė tinklininkai, susirinkę iš visos Lietuvos išbandyti savo jėgas tinklinio turnyre “Šienainis Open 2020”. Dvi dienas virė nuožmios kovos už geriausiųjų titulus trijose skirtingose grupėse: Moterų, Vyrų ir Mix. Turnyro organizatoriai “VolleyVibes” pranešė, jog tai buvo didžiausias turnyras ir buvo sumūštas dalyvių skaičiaus rekordas!

Varžybų pabaigoje visi prizininkai buvo apdovanoti VolleyVibes marškinėliais, kepuraitėmis, tamo-care your life gaminiais bei pirmųjų vietų prizininkai turėjo galimybę išbandyti giluminį nardymą kartu su Nardymo akademijos instruktoriais.

Ilgai nelaukiant skelbiame, jog šią vasarą įvyks dar 2 turnyrai: liepos 11-12 ir rugpjūčio 22-23 dienomis. Skubėkite registruotis į turnyrus bei rezervuotis nakvynę poilsio namuose “Šienainis”.

Mūsų projektai ir draugai

Kviečiame susipažinti ir su kitais mūsų projektais bei draugais

Nardymo akademija

Nardymo akademija – tai asociacija, įkurta 2009 metais ir burianti nardymo aistruolius visoje Lietuvoje. Išskirtiniai Nardymo akademijos bruožai – tai profesionalumas savo darbe, lankstumas laiko atžvilgiu, kūrybiškumas idėjų įgyvendinime bei mobilumas neprisirišant prie vienos vietos.

Daugiau informacijos, atsakymai, geriausi pasiūlymai:
+37061474185, info@nardymoakademija.lt
www.nardymoakademija.lt www.aqualangas.lt
www.youtube.com/nardymoakademija

Vaikų nardymo stovyklos

Vaikų nardymo stovyklos tai 7 dienų povandeninis nuotykis, kurių metu dalyviai pabaigs Atviro vandens naro kursus, kūrybiškai pažvelgs į savo aplinką ir dalyvaus fotografijos užsiėmimuose, įgaus fotografavimo praktikos, įvaldys povandeninės fotografijos pagrindus. Su vaikais dirbs patyrę instruktoriai, stovyklų vadovai ir fotografai, kurie neleis vaikams nuobodžiauti nei akimirką.

Daugiau informacijos

Tinklinio stovyklos ir turnyrai

Tinklinio treneriai ir sportininkai mielai užsuka į poilsio namus ir suorganizuoja skirtingus renginius šio sporto megėjams. Jau ne vienerius metus vykstančios tinklinio stovyklos surenka skirtingo amžiaus vaikus, kad treneriai išmokytų juos valdyti kamuolį, supažindintų su tinklinio subtilybėmis ir strategijoms. O jau pažengę žaidėjai turi galimybę sudalyvauti organizuojamuose turnyruose “Šienainis Open”.

Daugiau informacijos