Vaikų tinklinio stovykla

Šią vasarą poilsio namuose “Šienainis” vyks ne viena stovykla ir pirmoji pamaina vaikų jau ilsisi bei intensyviai treniruojasi tinklinio aikštelėse su savo treneriais. Į pirmąją stovyklą birželio 29 dieną susirinko rekordinis kiekis dalyvių – net 37 vaikai! Kiekviena diena stovykloje buvo skirtinga: vaikai rinkosi komandos kapitonus, dalijosi pareigomis, mokėsi #FlashMob šokio, dalyvavo “Talentų šou”,

Šienainis Open 2020 I

Birželio 13-14 dienomis Šienainį valdė tinklininkai, susirinkę iš visos Lietuvos išbandyti savo jėgas tinklinio turnyre “Šienainis Open 2020”. Dvi dienas virė nuožmios kovos už geriausiųjų titulus trijose skirtingose grupėse: Moterų, Vyrų ir Mix. Turnyro organizatoriai “VolleyVibes” pranešė, jog tai buvo didžiausias turnyras ir buvo sumūštas dalyvių skaičiaus rekordas!

Nardymo sezono atidarymas

Birželio 6-7 dienomis poilsio namuose “Šienainis” praūžė Nardymo akademijos narių sezono atidarymo šventė. Renginio metu visi norintys galėjo išbandyti pažintinį nardymą arba eilinį kartą panerti ir pamatyti visas Platelių ežero povandeninį pasaulį. Netruko ir kitų pramogų – dalyviai varžėsi tinklinio aikštelėje, dalyvavo protmūšyje, jaukų vakarą skambėjo dainos,

Mūsų projektai ir draugai

Kviečiame susipažinti ir su kitais mūsų projektais bei draugais

Nardymo akademija

Nardymo akademija – tai asociacija, įkurta 2009 metais ir burianti nardymo aistruolius visoje Lietuvoje. Išskirtiniai Nardymo akademijos bruožai – tai profesionalumas savo darbe, lankstumas laiko atžvilgiu, kūrybiškumas idėjų įgyvendinime bei mobilumas neprisirišant prie vienos vietos.

Daugiau informacijos, atsakymai, geriausi pasiūlymai:
+37061474185, info@nardymoakademija.lt
www.nardymoakademija.lt www.aqualangas.lt
www.youtube.com/nardymoakademija

Vaikų nardymo stovyklos

Vaikų nardymo stovyklos tai 7 dienų povandeninis nuotykis, kurių metu dalyviai pabaigs Atviro vandens naro kursus, kūrybiškai pažvelgs į savo aplinką ir dalyvaus fotografijos užsiėmimuose, įgaus fotografavimo praktikos, įvaldys povandeninės fotografijos pagrindus. Su vaikais dirbs patyrę instruktoriai, stovyklų vadovai ir fotografai, kurie neleis vaikams nuobodžiauti nei akimirką.

Daugiau informacijos

Tinklinio stovyklos ir turnyrai

Tinklinio treneriai ir sportininkai mielai užsuka į poilsio namus ir suorganizuoja skirtingus renginius šio sporto megėjams. Jau ne vienerius metus vykstančios tinklinio stovyklos surenka skirtingo amžiaus vaikus, kad treneriai išmokytų juos valdyti kamuolį, supažindintų su tinklinio subtilybėmis ir strategijoms. O jau pažengę žaidėjai turi galimybę sudalyvauti organizuojamuose turnyruose “Šienainis Open”.

Daugiau informacijos