fbpx

Apie Šienainį

Pasinerkite į fantastišką poilsį prie Platelių ežero!

„Šienainis“ įsikūręs Žemaitijos nacionaliniame parke šalia nuostabaus, vieno švariausių Lietuvoje Platelių ežero. Tai didžiausias ir giliausias ežeras Žemaitijoje. Mūsų apylinkėse Jūs turėsite progą pasigrožėti kalvotu kraštovaizdžiu, kvapą gniaužiančio ežero, jo 7 salų, pusiasalių ir Plokštinės miškų panorama. Tyras oras, ežero ir miško harmonija padės atgauti jėgas ir gerai nuteiks sėkmingiems darbams. Tai puiki alternatyva triukšmingom miesto gatvėm.

Siūlome ramų poilsį trijų aukštų pastate su patogiais kambariais, balkonais ir lauko terasomis.

Pas mus įrengti šiuolaikiški per du aukštus apartamentai su atskira virtuve, vonios kambariu, poilsio kambariu bei miegamuoju (1vnt.). Taip pat dviviečiai (4vnt.), triviečiai (2vnt.), keturviečiai (6vnt.) ir penkiavietis (1vnt.) kambariai, didelė banketinė-šokių salė, jauki nedidelė salė konferencijoms ar šiaip susibūrimams, bei  2 virtuvės su visa reikalinga įranga bei indais, kad galėtumėt pasigaminti savo mėgstamus patiekalus patys.

Vienu metu pas mus gali apsistoti 60 poilsiautojų. Svečių patogumui šalia saugi automobilių aikštelė.  „Šienainis“ tai puiki vieta savaitės dienomis atostogauti šeimoms su vaikais. Savaitgaliais kviečiame rengti klasės, kurso draugų susitikimus, įmonių gimtadienius, draugų susibūrimus, bei įvairaus pobūdžio stovyklas prie kurių rengimo ir organizavimo mielai prisidėsime. Mums labai svarbu, kad kiekvienas apsilankęs pas mus gerai pailsėtų.

2015-ųjų metų sezono naujiena – paplūdimio tinklinio aikštelė! Taigi sportuojantys poilsiautojai galės užsiimti sportinės formos palaikymu, žaidžiant paplūdimio tinklinį. Yra galimybė rengti tinklinio varžybas ir turnyrus.

Mes lauksime Jūsų!

TOP