„Šienainis“ įsikūręs Žemaitijos nacionaliniame parke šalia nuostabaus, vieno švariausių Lietuvoje Platelių ežero. Tai didžiausias ir giliausias ežeras Žemaitijoje. Mūsų apylinkėse Jūs turėsite progą pasigrožėti kalvotu kraštovaizdžiu, kvapą gniaužiančio ežero, jo 7 salų, pusiasalių ir Plokštinės miškų panorama. Tyras oras, ežero ir miško harmonija padės atgauti jėgas ir gerai nuteiks sėkmingiems darbams. Tai puiki alternatyva triukšmingoms miesto gatvėms.

Siūlome ramų poilsį trijų aukštų pastate su patogiais kambariais, balkonais ir lauko terasomis. Vienu metu pas mus gali apsistoti 60 poilsiautojų. Svečių patogumui šalia saugi automobilių aikštelė. „Šienainis“ tai puiki vieta savaitės dienomis atostogauti šeimoms su vaikais.

Savaitgaliais kviečiame rengti klasės, kurso draugų susitikimus, įmonių gimtadienius, draugų susibūrimus, bei įvairaus pobūdžio stovyklas prie kurių rengimo ir organizavimo mielai prisidėsime. Mums labai svarbu, kad kiekvienas apsilankęs pas mus gerai pailsėtų.

Svečiams taip pat siūlome:

  • nardymo paslaugas (nuo 44 EUR);
  • profesionalios tinklinio aikštelės nuomą (10EUR/val arba 100 EUR/d. ir galimybė pasinaudoti dušais);
  • konferencijų salę iki 60 asmenų mokymams, seminarams, verslo susitikimams (70 EUR).

Laukiame Jūsų – rinkitės kambarį, rezervuokite ir praleiskite puikiai laiką gamtos apsuptyje!

Mūsų projektai ir draugai

Kviečiame susipažinti ir su kitais mūsų projektais bei draugais

Nardymo akademija

Nardymo akademija – tai asociacija, įkurta 2009 metais ir burianti nardymo aistruolius visoje Lietuvoje. Išskirtiniai Nardymo akademijos bruožai – tai profesionalumas savo darbe, lankstumas laiko atžvilgiu, kūrybiškumas idėjų įgyvendinime bei mobilumas neprisirišant prie vienos vietos.

Daugiau informacijos, atsakymai, geriausi pasiūlymai:
+37061474185, info@nardymoakademija.lt
www.nardymoakademija.lt www.aqualangas.lt
www.youtube.com/nardymoakademija

Vaikų nardymo stovyklos

Vaikų nardymo stovyklos tai 7 dienų povandeninis nuotykis, kurių metu dalyviai pabaigs Atviro vandens naro kursus, kūrybiškai pažvelgs į savo aplinką ir dalyvaus fotografijos užsiėmimuose, įgaus fotografavimo praktikos, įvaldys povandeninės fotografijos pagrindus. Su vaikais dirbs patyrę instruktoriai, stovyklų vadovai ir fotografai, kurie neleis vaikams nuobodžiauti nei akimirką.

Daugiau informacijos

Tinklinio stovyklos ir turnyrai

Tinklinio treneriai ir sportininkai mielai užsuka į poilsio namus ir suorganizuoja skirtingus renginius šio sporto megėjams. Jau ne vienerius metus vykstančios tinklinio stovyklos surenka skirtingo amžiaus vaikus, kad treneriai išmokytų juos valdyti kamuolį, supažindintų su tinklinio subtilybėmis ir strategijoms. O jau pažengę žaidėjai turi galimybę sudalyvauti organizuojamuose turnyruose “Šienainis Open”.

Daugiau informacijos